Wheel Mate Muteki SR48 Open End Lug Nuts - Pink 12x1.50 48mm
| Brand | Wheel Mate |
|---|---|
| Part Number | whm32906K |
| MFR Part # | 32906K |
| Item ID | 259939 |
| Price Group | Wheel Mate |
| Born-On Date | 2012-02-24 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Lug Nuts |
| Dimensions | 6.8" Γ 6.4" Γ 2.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |