Cusco Strut Bar Type OS Front Scion FR-S / Subaru BRZ / Toyota 86 RHD and LHD
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 540 A |
| MFR Part # | 965 540 A |
| UPC / Barcode | 4996338965097 |
| Item ID | 262651 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2012-04-18 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 39.0" Γ 8.4" Γ 4.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |