Cusco Auto Levelizer Adjustment Rod Subaru BRZ / Toyota 86
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus00B 628 A |
| MFR Part # | 00B 628 A |
| UPC / Barcode | 4996338049933 |
| Item ID | 262661 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2012-04-18 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilover Components |
| Dimensions | 5.5" Γ 3.0" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.22 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |