Spec 92-94 Audi S4/RS4 2.2L 20V Turbo / 95-97 Audi S6 2.2L Aluminum Flywheel
| Brand | SPEC |
|---|---|
| Part Number | specSA60A |
| MFR Part # | SA60A |
| Item ID | 268603 |
| Price Group | SPEC Flywheel Stg 3+ |
| Born-On Date | 2012-07-17 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Flywheels |
| Dimensions | 14.8" Γ 14.3" Γ 3.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 12.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |