Wheel Mate Muteki SR48 Open End Locking Lug Nut Set of 4 - Pink 12x1.25 48mm
| Brand | Wheel Mate |
|---|---|
| Part Number | whm32901K |
| MFR Part # | 32901K |
| Item ID | 268650 |
| Price Group | Wheel Mate |
| Born-On Date | 2012-07-18 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Lug Nuts |
| Dimensions | 4.3" Γ 4.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |