Cusco 13-21 Subaru BRZ / 13-16 Scion FR-S / 17-21 Toyota 86 Bolt-on Transmission Mount Collar - Rear
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 912 A |
| MFR Part # | 965 912 A |
| UPC / Barcode | 4996338026750 |
| Item ID | 269294 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2012-08-13 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Transmission Mounts |
| Dimensions | 7.0" Γ 3.6" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.24 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |