Cusco Strut Bar Type ALC OS Front GA/JZA70 Toyota Supra
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus183 535 A |
| MFR Part # | 183 535 A |
| UPC / Barcode | 4996338183507 |
| Item ID | 269769 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2012-08-27 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 46.0" Γ 7.0" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 7.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |