Whiteline Plus 5/95-03 Infiniti QX4 / 8/86-8/95 Pathfinder Rear Trailing Arm - Upper & Lwr Bushing
| Brand | Whiteline |
|---|---|
| Part Number | whlW61705A |
| MFR Part # | W61705A |
| UPC / Barcode | 9319924384327 |
| Item ID | 272062 |
| Price Group | Whiteline |
| Born-On Date | 2012-10-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 7.5" Γ 6.9" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.13 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |