Cometic 01-03 Mazda Protege 2.0L Valve Seals
| Brand | Cometic Gasket |
|---|---|
| Part Number | cgs3225V |
| MFR Part # | 3225V |
| UPC / Barcode | 191070097769 |
| Item ID | 278145 |
| Price Group | Cometic Gasket |
| Born-On Date | 2012-11-28 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Valve Cover Gaskets |
| Dimensions | 0.5" Γ 0.5" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.01 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |