Cusco Sports Accel Pedal 13 Subaru BRZ/Scion FR-S/Toyota 86
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 766 A |
| MFR Part # | 965 766 A |
| UPC / Barcode | 4996338061195 |
| Item ID | 280705 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-01-24 |
| Category | Interior Accessories |
| Subcategory | Pedal Covers |
| Dimensions | 7.0" Γ 3.7" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.42 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |