Cusco Rear Differential Brace 13 Subaru BRZ/Scion FR-S/Toyota 86
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 488 A |
| MFR Part # | 965 488 A |
| UPC / Barcode | 4996338048066 |
| Item ID | 280950 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-01-30 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Diff Braces |
| Dimensions | 16.5" Γ 5.8" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |