Cusco Strut Bar Rear ALC Type Subaru BRZ / Scion FR-S
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 536 A |
| MFR Part # | 965 536 A |
| UPC / Barcode | 4996338965516 |
| Item ID | 284436 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-02-19 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 44.5" Γ 8.8" Γ 3.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |