Cusco Strut Bar OS Rear CN9A/CP9A Evo 4-6
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus560 541 A |
| MFR Part # | 560 541 A |
| UPC / Barcode | 4996338560100 |
| Item ID | 299142 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-03-28 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 36.0" Γ 5.8" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |