Cusco Drift Lever 89-98 Nissan Skyline R32/R33 GTS/GTR
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus230 014 A |
| MFR Part # | 230 014 A |
| UPC / Barcode | 4996338001221 |
| Item ID | 30322 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2016-04-27 |
| Category | Interior Accessories |
| Subcategory | E-Brake Buttons |
| Dimensions | 8.0" Γ 3.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |