Cusco Eye Bolt - Short w/o Nut
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus00A 018 A |
| MFR Part # | 00A 018 A |
| Item ID | 303979 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-05-16 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilover Components |
| Dimensions | 6.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |