Cusco 01-10 Lexus SC430 UZZ40 4.3L 3UZ-FE V8 Strut Bar OS - Front
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus188 540 A |
| MFR Part # | 188 540 A |
| UPC / Barcode | 4996338188090 |
| Item ID | 305153 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-06-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 40.1" Γ 6.9" Γ 6.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |