Cusco BCS S2000 GH-AP1
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus380 561 A |
| MFR Part # | 380 561 A |
| UPC / Barcode | 4996338380913 |
| Item ID | 305694 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-06-28 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Brake Cylinder Stops |
| Dimensions | 44.0" Γ 5.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |