MBRP Universal Quiet Tone Muffler 5in Inlet /Outlet 8in Dia Body 31in Overall
| Brand | MBRP |
|---|---|
| Part Number | mbrpM2220A |
| MFR Part # | M2220A |
| UPC / Barcode | 882963118059 |
| Item ID | 308385 |
| Price Group | MBRP |
| Born-On Date | 2013-09-06 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Muffler |
| Dimensions | 33.2" Γ 8.7" Γ 8.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 22.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |