Cusco Strut Bar Type-OS Rear 11+ Subaru Impreza GP7/GJ7 2.0NA 4WD XV
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus694 541 A |
| MFR Part # | 694 541 A |
| UPC / Barcode | 4996338694102 |
| Item ID | 308898 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2013-09-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 43.7" Γ 8.7" Γ 2.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |