AMP Research 2007-2018 Jeep Wrangler (JK) 2 Door PowerStep XL - Black (Non Plug N Play)
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp77121-01A |
| MFR Part # | 77121-01A |
| UPC / Barcode | 815410014024 |
| Item ID | 312040 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2019-06-26 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 81.5" Γ 12.5" Γ 7.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 60.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |