Eibach Pro-Alignment Kit 06-15 Mazda Miata MX-5
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.83185K |
| MFR Part # | 5.83185K |
| UPC / Barcode | 803050428622 |
| Item ID | 31736 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2016-05-09 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 7.3" Γ 6.3" Γ 3.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 11.02 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |