AMP Research 20-22 Jeep Gladiator (Does Not Work w/Tonneau Cvrs) Bedxtender HD Sport - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp74833-01A |
| MFR Part # | 74833-01A |
| UPC / Barcode | 815410014635 |
| Item ID | 318047 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2019-08-23 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Bed Bars |
| Dimensions | 47.6" Γ 15.2" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |