AMP Research 20-24 Jeep Gladiator (Launch/Overlnd/Rubicon/Sport) PowerStep (Incl. 4 Motors) - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp75135-01A |
| MFR Part # | 75135-01A |
| UPC / Barcode | 815410014642 |
| Item ID | 318049 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2019-08-23 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 88.0" Γ 11.8" Γ 10.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 57.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |