King Shocks 2008+ Toyota Land Cruiser 200 Front 2.5 Dia Remote Res Coilover w/Adjuster (Pair)
| Brand | King Shocks |
|---|---|
| Part Number | kin25001-266A |
| MFR Part # | 25001-266A |
| Item ID | 319366 |
| Price Group | King Shocks |
| Born-On Date | 2019-08-29 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilovers |
| Dimensions | 33.1" Γ 12.1" Γ 9.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 68.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |