Innovative Mounts 06-15 Mazda Miata NC Replacement Mount Kit 75A Bushings
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm113650-75A |
| MFR Part # | 113650-75A |
| Item ID | 322154 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2019-09-18 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 10.6" Γ 10.2" Γ 6.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |