AMP Research 20-24 Chevrolet Silverado 2500/3500 BedStep - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp75327-01A |
| MFR Part # | 75327-01A |
| UPC / Barcode | 815410014666 |
| Item ID | 323312 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2019-10-04 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Bed Steps |
| Dimensions | 22.0" Γ 9.7" Γ 7.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 13.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |