Innovative 00-07 Honda Insight (ZE1) Conversion Engine Mount Kit NO BRACKETS (K20 / Manual)
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm90759-75A |
| MFR Part # | 90759-75A |
| Item ID | 325483 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2019-10-16 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 12.0" Γ 12.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |