King Shocks Yamaha Rhino Front 2.0 Piggyback Coilover w/ Adjuster Shocks (Standard)
| Brand | King Shocks |
|---|---|
| Part Number | kin20001-192A |
| MFR Part # | 20001-192A |
| Item ID | 338358 |
| Price Group | King Shocks B |
| Born-On Date | 2019-11-26 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Shocks and Struts |
| Dimensions | 32.9" Γ 12.3" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |