SLP 1998-2002 Chevrolet Camaro LS1 LoudMouth Cat-Back Exhaust System w/ 3.5in Slash Cut Tips
| Brand | SLP |
|---|---|
| Part Number | slp31042A |
| MFR Part # | 31042A |
| UPC / Barcode | 871782000430 |
| Item ID | 340682 |
| Price Group | SLP |
| Born-On Date | 2019-12-03 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 44.4" Γ 23.2" Γ 12.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 34.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |