Eibach Pro-Alignment Rear Camber Arm Kit for 11-16 Scion tC
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67487K |
| MFR Part # | 5.67487K |
| UPC / Barcode | 803050453624 |
| Item ID | 345495 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2020-01-15 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 14.3" Γ 4.9" Γ 3.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |