AMP Research 2020 Ford F250/350/450 SuperCrew Cab PowerStep XL - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp77236-01A |
| MFR Part # | 77236-01A |
| UPC / Barcode | 815410014710 |
| Item ID | 348405 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2020-01-21 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 97.0" Γ 13.8" Γ 13.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 116.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |