Innovative 13-18 Focus ST/16-18 Focus RS/07-13 Mazdaspeed3 Black Replacement Rear Mount 60A Bushing
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm120030-60A |
| MFR Part # | 120030-60A |
| Item ID | 356197 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2020-03-17 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 8.2" Γ 8.1" Γ 6.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |