ATI Crank Hub - Steel - Ford 5.0 2011 Mustang GT (2) Keyways Chevy 3 Bolt
| Brand | ATI |
|---|---|
| Part Number | appATI916124K |
| MFR Part # | ATI916124K |
| UPC / Barcode | 800157022159 |
| Item ID | 360681 |
| Price Group | ATI B |
| Born-On Date | 2020-03-25 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Crankshaft Dampers |
| Dimensions | 5.3" Γ 5.2" Γ 4.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |