Mishimoto 67-70 Ford Mustang Performance Aluminum Fan Shroud w/Fan Controller Kit
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMFS-MUS-67K |
| MFR Part # | MMFS-MUS-67K |
| UPC / Barcode | 811580037719 |
| Item ID | 362435 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2020-03-30 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Fans & Shrouds |
| Dimensions | 23.5" Γ 20.1" Γ 6.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |