WeatherTech TechCare FloorLiner and Floormat Protector 18oz. Bottle
| Brand | WeatherTech |
|---|---|
| Part Number | wet8LTC38K |
| MFR Part # | 8LTC38K |
| UPC / Barcode | 787765925204 |
| Item ID | 364506 |
| Price Group | WeatherTech B |
| Born-On Date | 2020-04-16 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Washes & Soaps |
| Dimensions | 10.1" Γ 6.6" Γ 3.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | β Prohibited |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |