AMP Research PowerStep LED Kit w/o Grommets
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp10-75145-01A |
| MFR Part # | 10-75145-01A |
| Item ID | 365543 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2020-04-29 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 9.0" Γ 5.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.15 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |