Mishimoto 92-99 BMW E36 Performance Alum. Fan Shroud Kit w/Elec. Fan Controller (NPT & Probe Incl.)
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMFS-E36-92K |
| MFR Part # | MMFS-E36-92K |
| UPC / Barcode | 811580037689 |
| Item ID | 366839 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2020-05-05 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Fans & Shrouds |
| Dimensions | 31.6" Γ 23.7" Γ 8.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 12.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |