Cusco 90-95 Mazda Miata (NA6 - 1.6L Only) 61.0mm ID Intake Pipe Kit - Polished Aluminum
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus404 032 A |
| MFR Part # | 404 032 A |
| UPC / Barcode | 4996338060365 |
| Item ID | 367870 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2020-05-26 |
| Category | Air Intake Systems |
| Subcategory | Air Intake Components |
| Dimensions | 17.0" Γ 10.0" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |