Mishimoto 2006-2013 BMW 335i/135i (Automatic) Performance Aluminum Radiator
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMRAD-E90-07A |
| MFR Part # | MMRAD-E90-07A |
| UPC / Barcode | 811580037580 |
| Item ID | 371231 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2020-06-08 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Radiators |
| Dimensions | 30.3" Γ 20.8" Γ 5.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 16.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |