Innovative 05-08 Honda Fit / Jazz (GD3) L-Series Replacement Mount Kit -60A Bushings
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm10850-60A |
| MFR Part # | 10850-60A |
| Item ID | 371629 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2020-06-15 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 10.3" Γ 10.2" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 17.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |