Cusco Strut Bar AS Aluminum 20mm OD Round Front for 89-94 Mazda 323 BG5S
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus415 510 A |
| MFR Part # | 415 510 A |
| UPC / Barcode | 4996338415011 |
| Item ID | 371895 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2020-06-19 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 48.0" Γ 6.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |