AMP Research 2020 Ford Transit PowerStep Plug N Play - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp76160-01A |
| MFR Part # | 76160-01A |
| UPC / Barcode | 815410014741 |
| Item ID | 371927 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2020-06-19 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 81.8" Γ 13.0" Γ 7.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 39.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |