Project Kics R40 Iconix Aluminum Cap Set 14x1.50 - Gold (20pcs)
| Brand | Project Kics |
|---|---|
| Part Number | pjkWCIA4A |
| MFR Part # | WCIA4A |
| UPC / Barcode | 4965581147161 |
| Item ID | 374612 |
| Price Group | Project Kics |
| Born-On Date | 2020-07-23 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Wheel Accessories |
| Dimensions | 6.5" Γ 5.4" Γ 1.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.37 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |