RS-R 2020 Subaru Outback 2.5 Down Sus Springs
| Brand | RS-R |
|---|---|
| Part Number | rsrF669W |
| MFR Part # | F669W |
| Item ID | 402686 |
| Price Group | RS-R Discount A |
| Born-On Date | 2020-09-15 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Lowering Springs |
| Dimensions | 16.3" Γ 11.5" Γ 8.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 26.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |