KW AMG GT 53 4-Door Coupe AWD H.A.S.
| Brand | KW |
|---|---|
| Part Number | kws2532500V |
| MFR Part # | 2532500V |
| UPC / Barcode | 847691097595 |
| Item ID | 403990 |
| Price Group | KW |
| Born-On Date | 2020-09-18 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Lowering Kits |
| Dimensions | 23.7" Γ 17.2" Γ 6.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 34.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |