OS Giken Mazda FC3S RX7 Super Single Alum Dampened Single Plate Clutch Overhaul Kit A
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgMZ101-AB80A |
| MFR Part # | MZ101-AB80A |
| Item ID | 404494 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2020-09-25 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Clutch Rebuild Kits |
| Dimensions | 17.0" Γ 17.0" Γ 11.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |