Cusco Power Brace Rear Frame Bar 99-03 Subaru Legacy BH5
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus680 487 A |
| MFR Part # | 680 487 A |
| UPC / Barcode | 4996338051493 |
| Item ID | 41120 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2016-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 43.2" Γ 8.6" Γ 2.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |