Mishimoto 15-20 BMW F80 M3/M4 Oil Cooler Kit
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMOC-F80-15K |
| MFR Part # | MMOC-F80-15K |
| UPC / Barcode | 811580039270 |
| Item ID | 412107 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2020-10-13 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Oil Coolers |
| Dimensions | 33.0" Γ 10.0" Γ 4.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 12.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |