ICON Bandit 20x10 6x135 -24mm 4.5in BS 87.10mm Bore Gloss Black Wheel
| Brand | ICON |
|---|---|
| Part Number | ico6020106345GB |
| MFR Part # | 6020106345GB |
| UPC / Barcode | 00840103409900 |
| Item ID | 419700 |
| Price Group | ICON Alloy Wheels |
| Born-On Date | 2020-10-26 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 23.6" Γ 22.6" Γ 12.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 40.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |