ICON Bandit 20x10 5x5 -24mm 4.5in BS 71.50mm Bore Gloss Black Wheel
| Brand | ICON |
|---|---|
| Part Number | ico6020107345GB |
| MFR Part # | 6020107345GB |
| UPC / Barcode | 00840103409931 |
| Item ID | 419702 |
| Price Group | ICON Alloy Wheels |
| Born-On Date | 2020-10-26 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 22.0" Γ 22.0" Γ 12.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 40.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |